• Makita szlifierka kątowa akumulatorowa 125MM 18V

Symbol: M DGA506ZJ
843.00
SZT Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Przesyłka kurierska 0
Dostępność Duża dostępność
EAN 088381814355

Telefon w sprawie zamówień: 660092360

Zostaw telefon

Specyfikacja techniczna:

  • Typ zasilania: akumulatorowe
  • Średnica tarczy: 125 mm
  • Napięcie akumulatora: 18 V
  • Typ akumulatora: Li-Ion
  • Max prędkość obrotowa: 8500 rpm
  • Silnik bezszczotkowy: tak
  • Mocowanie osprzętu: M14
  • Opakowanie: walizka systemowa
  • Masa: 2,6 kg


Cechy produktu:

  • BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
  • Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
  • Funkcja anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem po zamontowaniu akumulatora
  • Automatyczna kontrola prędkości obrotowej w zależności od rodzaju wykonywanej pracy
  • Posiada funkcję anti-kickback oraz hamulec elektryczny
  • Lekka i poręczna szlifierka kątowa do tarcz o średnicy 125 mm
  • Wąska obudowa silnika pozwala na wygodny i bezpieczny chwyt szlifierki
  • Nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah)


Zestaw zawiera:

  1. Szlifierka kątowa
  2. Osłona tarczy szlifierskiej 125mm123145-8
  3. Uchwyt boczny 158237-4
  4. Kołnierz mocujący 224415-9
  5. Nakrętka kołnierza 224554-5
  6. Klucz do nakrętki kontrującej 782423-1
  7. Walizka systemowa MAKPAC TYP 3821551-8
  8. Wkład do walizki MAKPAC 838175-3
  9. Tarcza do szlifowania zgrubnego A-80656
  10. Bez akumulatorów i ładowarki

 

Dodatkowe informacje : Prezentowane zdjęcia pełnią funkcje poglądową.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie